64 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Kurs AutoCAD – z certyfikatem Autodesk

ATC logo

Pierwsze w Polsce szkolenie AutoCAD w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem w wersji online. Nie musisz szukać terminu szkolenia, kurs jest dostępny w każdym miejscu i czasie z dostępem do internetu. Pracujesz we własnym tempie i zawsze możesz liczyć na pomoc szkoleniowca.

Długość nagrań: 11 godzin

Liczba Lekcji: 13

Czas dostępu do kursu: na zawsze

Poziom zaawansowania:  Podstawowy / Średniozaawansowany

Zakres: Przygotowując ten kurs moim celem było przekazanie Ci całości informacji, które będą Ci niezbędne do profesjonalnego przygotowania projektu w programie AutoCAD od pierwszej kreski aż po końcowy wydruk. Szczegółowo omówimy między innymi: sposoby rysowania w programie, tworzenie i edycję warstw, rysowanie łuków, tworzenie szyków, wymiarowanie i wydruk. Całość wzbogacam o niezwykle przydatne triki, które oszczędzą mnóstwo Twojego czasu.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs AutoCAD – poziom podstawowy przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby zacząć, lub już projektuje w programie AutoCAD niezależnie do branży w jakiej pracujesz – znajdziesz przykłady dla siebie. Pierwsze lekcje zawierają obszerne wprowadzenie przydatne jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem AutoCAD-a. Kolejne lekcje to już kompletne projekty, na podstawie których prezentuję kolejne narzędzia i funkcje programu. Jesteś studentem, a może już pracujesz? To nie ma znaczenia, ten kurs jest dla Ciebie.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Materiał, który przygotowałem jest prawdziwym kompendium praktycznej wiedzy opracowanej w oparciu o moje doświadczenia zawodowe w projektowaniu, a przede wszystkim w oparciu o doświadczenie w prowadzaniu zajęć stacjonarnych. Program kursu odpowiada na najczęściej zadawane pytania i popularne trudności, które możesz zauważyć na początku swojej pracy z AutoCADem. W trakcie kolejnych lekcji nauczysz się poprawnie wykorzystywać poszczególne funkcje i narzędzia w programie, pokażę Ci jak dzięki z pomocą kilku kliknięć zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Zależy Ci na jakości wiedzy? Jestem certyfikowanym trenerem Autodesk, a kurs jest akredytowany. To znaczy, że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, którym wyróżnisz się na rynku.

 Łukasz Materla

Autoryzowany Trener Autodesk, absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Transportu, posiadacz AutoCAD Certified Professional. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i e-Learningowych z zakresu obsługi programu AutoCAD. Od zawsze związany z projektowaniem i konstruowaniem. Od kilku lat prowadzi kursy stacjonarne, a przekazywanie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi to jego prawdziwa pasja.

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk :

BeCreativeCAD

Logo-BeCreativeCAD-PNGATC logo

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcję znajdujący się na stronie lekcji.

Moduły

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

3926

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account