70 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Kurs Certyfikowany Autodesk

ATC logo

Szkolenie internetowe Autodesk Inventor 2017 w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem dla osób chcących poznać zaawansowane funkcje programu. Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób poszerzyć wiedzę o zaawansowane techniki projektowania elementów blaszanych, z tworzyw sztucznych, typowych części maszyn oraz poznać zasady tworzenia konstrukcji stalowych oraz spawanych ten kurs jest idealny dla Ciebie.

Ile czasu zajmuje ukończenie kursu: W zależności od osoby około 18-20 godzin. W każdej lekcji należy zapoznać się z materiałem wideo, narysować część lub dokonać modyfikacji pobranego pliku oraz odpowiedzieć na pytania w teście.

Długość materiału wideo: 5h 05min

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Poziom zaawansowania:  Średnio zaawansowany / Zaawansowany

Zakres: Wiązania oraz połączenia. Reprezentacja szczegółów i położenia. Tworzenie typowych części maszyn: koła zębate, połączenia śrubowe, wały, łożyska, pierścienie uszczelniające, koła pasowe oraz sprężyna. Obliczenia oraz projektowanie przekładni zębatych oraz pasowych. Podręcznik inżyniera zawierający zbiór wzorów do obliczeń konstrukcyjnych. Zaawansowane narzędzia dotyczące projektowania części: wyciągnięcie złożone, szkic 3D, iPart oraz wypukłość. Projektowanie powierzchniowe oraz wielobryłowe. Tworzenie konstrukcji stalowych oraz funkcje przycinania profili. Tworzenie części z blach. Zaawansowane funkcje rysunkowe: tabela otworów oraz zestaw współrzędnych. Import plików rastrowych, zbiorów punktów oraz rysunków CAD. Eksport części do pliku PDF 3D. Tworzenie oraz obliczanie konstrukcji spawanych. Tworzenie elementów konstrukcyjnych występujących w częściach z tworzyw sztucznych. Wstęp do analizy naprężeń.

Dla kogo jest przeznaczony: Osoby średnio zaawansowane, studenci, uczniowie chcący poszerzyć wiedzę dotyczącą oprogramowania Autodesk Inventor 2017.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Projektowanie 3D staję się standardem w przemyśle maszynowym, warto zatem posiąść praktyczną wiedzę potwierdzoną oficjalnym certyfikatem Autodesk. Po ukończeniu kursu samodzielnie stworzysz projekt w 3D oraz dokumentacje techniczną. Będziesz wstanie tworzyć zaawansowane projekty zawierające standardowe części maszyn, konstrukcje stalowe, konstrukcje blaszane oraz spawane. Nabyte umiejętności dadzą Ci duże szanse podjęcia pracy przy modelowaniu części, zespołów i tworzeniu dokumentacji rysunkowej. Co ważne kurs jest opracowany przy współpracy z Autodesk Training Center BeCreative CAD i jest CERTYFIKOWANY, a jego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursach stacjonarnych! Nasze przedsięwzięcie powstało z pasji do projektowania i w trosce o studenta wchodzącego na rynek pracy, który może w tani i wygodny sposób nabyć praktyczną wiedzę potwierdzoną oficjalnym certyfikatem firmy AUTODESK.

Nazywam się Michał Nowakowski i jestem konstruktorem urządzeń ciśnieniowych. Studiuję zaocznie Mechanikę i budowę maszyn na Politechnice Opolskiej. Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv.pl. Zapraszam na mój kurs Autodesk Inventor 2017 – zaawansowany.

Szczegóły na Linkedin

Autodesk_Inventor_2015_Certified_Professional_Badge          CSWA

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk :

BeCreativeCAD

Logo-BeCreativeCAD-PNGATC logo

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcję znajdujący się na stronie lekcji.

Ebook Inventor podstawowy + zaawansowany

Skorzystaj w pełni ze szkolenia Inventor zaawansowany,  zapoznaj się z ebookiem przygotowanym przez autora tego kursu.

Moduły

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4004

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account