121 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Kurs Certyfikowany Autodesk

ATC logo

Pierwsze w Polsce szkolenie internetowe programu Autodesk Inventor 2016 w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem. Nie musisz szukać terminu szkolenia, kurs jest dostępny w każdym miejscu i czasie, gdzie masz dostęp do internetu. Pracujesz we własnym tempie i zawsze możesz liczyć na pomoc szkoleniowca.

Ile czasu zajmuje ukończenie kursu: W zależności od osoby około 8-10 godzin. W każdej lekcji należy zapoznać się z materiałem wideo, narysować część lub dokonać modyfikacji pobranego pliku oraz odpowiedzieć na pytania w teście.

Długość materiału wideo: 2h 45min

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Poziom zaawansowania:  Podstawowy / Średniozaawansowany

Zakres: Omówienie interfejsu programu, tworzenie prostych części, zespołów oraz rysunków. Przykładowy projekt od A do Z.

Dla kogo jest przeznaczony: Osoby początkujące, studenci, uczniowie chcący nauczyć się podstaw oprogramowania Autodesk Inventor 2016.

Nie posiadam oprogramowania?: Autodesk Inventor jest bezpłatny do nauki, pierwsza lekcja kursu pokazuje skąd pobrać bezpłatną wersję.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Projektowanie 3D staję się standardem w przemyśle maszynowym, warto zatem posiąść praktyczną wiedzę potwierdzoną oficjalnym certyfikatem Autodesk. Po ukończeniu kursu samodzielnie stworzysz projekt w 3D oraz wygenerujesz dokumentacje techniczną. Nabyte umiejętności dadzą Ci duże szanse podjęcia pracy przy modelowaniu części, zespołów i tworzeniu dokumentacji rysunkowej. Co ważne kurs jest opracowany przy współpracy z Autodesk Training Center BeCreative CAD i jest CERTYFIKOWANY, a jego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursach stacjonarnych! Nasze przedsięwzięcie powstało z pasji do projektowania i w trosce o studenta wchodzącego na rynek pracy, który może w tani i wygodny sposób nabyć praktyczną wiedzę potwierdzoną oficjalnym certyfikatem firmy AUTODESK.

Nazywam się Michał Nowakowski i jestem konstruktorem urządzeń ciśnieniowych. Magister inżynier – Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv.pl. Zapraszam na mój kurs Autodesk Inventor 2016 – podstawy.

Szczegóły na Linkedin

Autodesk_Inventor_2015_Certified_Professional_Badge          CSWA

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk :

BeCreativeCAD

Logo-BeCreativeCAD-PNGATC logo

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcję znajdujący się na stronie lekcji.

Lekcje Kursu

Moduły

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

3925

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account