105 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Revit Kurs Certyfikowany Autodesk! – Online

zapoznaj się ze szczegółami certyfikacji

ATC logoLogo-BeCreativeCAD2-PNG

Długość nagrań video: 8h 20min

Liczba lekcji: 70

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Poziom zaawansowania:  Podstawowy / Średniozaawansowany

Zakres: Kurs skupia się głównie na zagadnieniu modelowania w Revicie. Temat ten jest tak rozległy że zdecydowałem oddzielić go od zagadnienia tworzenia dokumentacji. Kurs oparty jest na praktycznym projekcie, na podstawie którego krok po kroku poznajemy techniki Revita. Aby dokładnie prześledzić zakres kursu zachęcam do przejrzenia listy modułów i lekcji poniżej.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę programu Revit, jak i dla osób które od jakiegoś czasu pracują na tym programie i chciałyby tę wiedzę usystematyzować. Kurs porusza nie tylko podstawowe zagadnienia, ale znacznie rozszerza je o dodatkowe informacje, które nie są zazwyczaj dostępne na kursach pierwszego stopnia. Każda lekcja jest szczegółowa, a kurs obfituje w dygresje i sztuczki przydatne w codziennej pracy projektanta.

Kurs można wykonać na wersjach od Revit 2012, aż po wersję aktualną Revit 2019.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Revit bez dwóch zdań jest przyszłością branży projektowej w Polsce. Zdobycie umiejętności obsługi tego programu jest gwarantem znalezienia dobrej pracy. Obecnie BIM oraz projektowanie 3D to nie tylko trend ale też pewna przyszłość projektowania. Przy obecnym deficycie specjalistów z tej dziedziny możesz dzięki temu kursowi zdobyć konkretną umiejętność, która wyróżni cię na rynku pracy.

Co ważne kurs ten, dzięki współpracy z Autodesk Training Center BeCreative CAD jest CERTYFIKOWANY, a jego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursach stacjonarnych!

Masz pytania dotyczące kursu? Zapoznaj się z naszym FAQ lub skontaktuj się z nami

Inżynier Budownictwa po Politechnice Warszawskiej.

Autoryzowany Instruktor Autodesk  programu: Revit Architecture.

Liczne projekty i mnogość zadań w okresie studiów zmuszały mnie do nieustannego podnoszenia efektywności pracy. Dosyć szybko zauważyłem że to właśnie technologia BIM może usprawnić wiele czynności. Podjąłem wysiłek w kierunku nauki aplikacji mogących usprawnić moją pracę i zaoszczędzić cenny czas. Moje doświadczenie zawodowe, jak i pierwsza praca oparta została o znajomość programu Revit. Uważam że BIM to przyszłość budownictwa i staram się tę ideę promować poprzez niniejszy portal, którego jestem autorem, oraz blog www.projektowaniebim.pl

Dowiedz się więcej przechodząc na mój profil Linkedin

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk BeCreativeCAD. Wartość certyfikatu jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursie stacjonarnym.
zapoznaj się z zasadami certyfikacji

ATC logoLogo BeCreativeCAD PNG

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcję znajdujący się na stronie lekcji.

Opinie o kursach autora

Lekcje Kursu

Moduły

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

3925

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account