10 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Revit – bryła koncepcyjna

W pakiecie opieka szkoleniowca Autodesk!

Długość nagrań: 3h

Liczba lekcji: 30

Wersja programu : Revit 2018.2 English

Poziom zaawansowania:   Średniozaawansowany / Zaawansowany

Czas dostępu do kursu: na zawsze

Zakres: Kurs porusza zagadnienie modelowania bryły koncepcyjnej. Jest to oddzielne środowisko projektowe, w którym możemy tworzyć złożone koncepcje architektoniczne. W kursie oprócz modelowania samych brył, wytłumaczone zostało również tworzenie paneli i modeli adaptacyjnych, oraz wykorzystanie bryły w projekcie.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym, szczególnie osobom, które ukończyły już kurs z tworzenia rodzin (zobacz tutaj), i chciałyby zdobyć pełną wiedzę z zakresu tworzenia rodzin w Revit. Kurs skierowany jest głównie do architektów, oraz studentów kierunków architektura czy budownictwo którzy mają za zadanie przygotowanie projektu architektonicznego na konkurs czy przedmiot zaliczeniowy.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM. Jeżeli chcesz tworzyć złożone i projekty architektoniczne oraz pochwalić się własną kreatywnością, to środowisko bryły koncepcyjnej w Revit, jest narzędziem do tego stworzonym.  Kurs ten, może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń czy też stanowiska pracy. Kurs może też pomóc w przygotowaniu portfolio architektonicznego. Kurs ten jest objęty opieką trenera Autodesk .

Szymon Janczura

Autoryzowany Instruktor Autodesk  programu: Revit Architecture.
Doświadczony szkoleniowiec i autor licznych video tutoriali z Revita. Z wykształcenia inżynier budownictwa.

Autodesk_Revit_Architecture_2015_Certified_Professional_Badge

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Co należy zrobić aby otrzymać dostęp do kursu? Krok po kroku….

  1. Kliknij na przycisk znajdujący się na górze strony “odblokuj dostęp do kursu”
  2. Opłać kurs, jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się w trakcie zakupu. Lub też możesz to zrobić w trakcie procesu finalizacji zamówienia.
  3. Wybierz szybkie płatności aby otrzymać dostęp do kursów w ciągu kilku sekund.
  4. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, dostęp zostaje automatycznie przyznany. Wystarczy że zalogujesz się na swój profil i przejdziesz do zakładki: Moje Kursy. 

 

Lekcje Kursu

Moduły

Panele | Model adaptacyjny

Umiejętność modelowania paneli w bryle koncepcyjnej jest niezbędna aby móc mówić o bryłach koncepcyjnych. Panele to nic innego jak wszelkiego rodzaju przeszklenia / ściany kurtynowe, płyty. W tym module pokażę jak kreatywne jest to narzędzie.

Lekcje

Projekt przykładowy

Projekt przykładowy lotniska. W nim podsumowanie zdobytych dotychczas umiejętności oraz sztuczki zastosowane w trakcie modelowania. Zaimportujemy również bryłę do projektu i w nim zamienimy powierzchnie na komponenty Revit-a takie jak ściany, dachy i stropy. Pokażę również jak w szybki sposób modelować koncepcje wewnątrz projektu. Wykonamy na koniec prosta wizualizacje i prezentacje modelu.

Lekcje

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4004

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account