35 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Opinie o kursach autora

Revit – modelowanie rodzin

W pakiecie: certyfikat Autodesk oraz opieka szkoleniowca!

Długość nagrań: 5h 25min

Liczba lekcji: 54

Wersja programu : Revit 2018.2 English

Poziom zaawansowania:   Średniozaawansowany / Zaawansowany

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Zakres: Kurs ten kompleksowo objaśnia zasady modelowania komponentów 3D BIM, nazywanych w programie Revit rodzinami. Wychodząc od podstaw tego zagadnienia, rozpoczynamy od zasad tworzenia geometrii oraz parametrów. Wraz z postępem kursu poziom trudności i zaawansowania omawianych zagadnień rośnie. Omówione w nim są również zasady tworzenia opisów 2D, rodzin konstrukcyjnych, współpracy z CAD, rodzin typu in-place – modelowanych w projekcie i wiele innych. Kurs ten obfituje w przydatne porady jak i sztuczki, które bazują na doświadczeniu trenera.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym. Modelowanie rodzin to kolejny (niezbędny) etap rozwoju w obsłudze aplikacji BIM. Jeżeli pracujesz już w programie Revit w części projektowej korzystając z gotowych komponentów BIM, jest to najlepszy kurs aby nauczyć się je samodzielnie tworzyć bądź edytować.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM. Modelowanie komponentów 3D to gorący temat. Warto zauważyć, że coraz więcej producentów chce mieć swoje biblioteki w programie Revit, proces tworzenia takich bibliotek stał się już osobnym zawodem.  Kurs ten, może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń czy też stanowiska pracy. Kurs ten jest objęty opieką trenera Autodesk oraz jest certyfikowany. Możesz otrzymać certyfikat taki sam jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym. Dodatkowo otrzymujesz wieczysty dostęp do materiałów tu zamieszczonych! 

Masz pytania dotyczące kursu? Zapoznaj się z naszym FAQ lub skontaktuj się z nami

Szymon Janczura

Autoryzowany Instruktor Autodesk  programu: Revit Architecture.
Doświadczony szkoleniowiec i autor licznych video tutoriali z Revita. Z wykształcenia inżynier budownictwa.

Autodesk_Revit_Architecture_2015_Certified_Professional_Badge

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Co należy zrobić aby otrzymać dostęp do kursu? Krok po kroku….

  1. Kliknij na przycisk znajdujący się na górze strony “odblokuj dostęp do kursu”
  2. Opłać kurs, jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się w trakcie zakupu. Lub też możesz to zrobić w trakcie procesu finalizacji zamówienia.
  3. Wybierz szybkie płatności aby otrzymać dostęp do kursów w ciągu kilku sekund.
  4. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, dostęp zostaje automatycznie przyznany. Wystarczy że zalogujesz się na swój profil i przejdziesz do zakładki: Moje Kursy. 

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk BeCreativeCAD. Wartość certyfikatu jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursie stacjonarnym.
zapoznaj się z zasadami certyfikacji

ATC logoLogo BeCreativeCAD PNG

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcjęznajdujący się na stronie lekcji.

Lekcje Kursu

Moduły

Rodziny konstrukcyjne

W tym module nauczymy się jak modelować rodziny konstrukcyjne. Choć jest to moduł dedykowany głównie inżynierom budownictwa, zachęcam do dokładnego obejrzenia lekcji również przez architektów. Znajdują się w nich treści uniwersalne, jaki i pewne sztuczki, które przydadzą się wszystkim użytkownikom Revit-a.

Lekcje

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

3926

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account