33 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

Kurs Certyfikowany Autodesk! – Online

zapoznaj się ze szczegółami certyfikacji

ATC logoLogo-BeCreativeCAD2-PNG

Robot Structural Analysis 2018 – kurs zaawansowany

W pakiecie: opieka certyfikowanego szkoleniowca i certyfikat Autodesk !

Długość: 4h 18min

Liczba lekcji: 21

Poziom zaawansowania:  Zaawansowany

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs przeznaczony jest dla osób, które zrealizowały materiał szkolenia bazowego (zobacz tutaj) lub znają podstawy obsługi programu ARSAP. Zakres szkolenia obejmuje szereg zagadnień, które mają na celu zaznajomić użytkownika z zaawansowanymi typami analizy konstrukcji oraz umożliwić poznanie projektowania elementów o złożonym problemie obliczeniowym. Każdy użytkownik znajdzie dla siebie interesujące aspekty, w uniwersalnym kontekście pracy, które w łatwy i przyjemny sposób przełoży na codzienne projektowanie. Szkolenie to jest pomocne w pracy z zaawansowanym materiałem i przygotowane do rozwoju umiejętności związanych z użytkowaniem programu Robot w analizie i obliczeniach konstrukcji w szeroko rozbudowanym zakresie.

Masz pytania dotyczące kursu? Zapoznaj się z naszym FAQ lub skontaktuj się z nami

Katarzyna Jaszczak-Bukowska

mgr inż. Budownictwa, absolwentka Politechniki Łódzkiej, na kierunku Budownictwo Lądowe – Konstrukcje budowlano – inżynierskie,
Autoryzowany Trener Autodesk. Swoją przygodę z Robotem rozpoczęła w 2008r. Niebagatelnie od prawie 10 lat rozwija swoją pasję do pracy w programie ARSAP,  budując swoje doświadczenie poprzez pracę zawodą, udział w projektach badawczych oraz ciągłe kształcenie w dziedzinie projektowania BIM,  od 5 dzieli się swoją wiedzą z innymi w trakcie prowadzonych kursów i szkoleń. W wolnych chwilach tworzy i moderuje profil FB – Autodesk Robot nie taki diabeł straszny, jak go malują. Wyznaje zasadę – „Jeśli nie jutro, to dziś, jeśli nie dziś to kiedy? Zawsze jest dobry czas, żeby robić rzeczy wielkie, na małe przyjdzie jeszcze czas”

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Co należy zrobić aby otrzymać dostęp do kursu? Krok po kroku….

  1. Kliknij na przycisk znajdujący się na górze strony “odblokuj dostęp do kursu”
  2. Opłać kurs, jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się w trakcie zakupu. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany możesz to zrobić w trakcie składania zamówienia.
  3. Wybierz szybkie płatności aby otrzymać dostęp do kursów w ciągu kilku sekund.
  4. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, dostęp zostaje automatycznie przyznany. Wystarczy że zalogujesz się na swój profil i przejdziesz do zakładki: Moje Kursy w profilu. 

 

KURS CERTYFIKOWANY przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk. Wartość certyfikatu jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursie stacjonarnym.
zapoznaj się z zasadami certyfikacji

ATC logoLogo BeCreativeCAD PNG

Aby otrzymać certyfikat należy spełnić poniższe wymagania:

  • Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni kalendarzowych od momentu zakupu kursu.
  • Aby ukończyć kurs należy zaliczyć wszystkie lekcje przypisane do tego kursu. Do niektórych lekcji przypisany jest Test, który należy zaliczyć aby ukończyć lekcję.
  • Dla lekcji do których nie jest przypisany żaden test wystarczy wybór przycisku Zakończ Lekcję znajdujący się na stronie lekcji.

Gdzie pobrać program Robot ? 

Trial 30 dniowy

Jesteś studentem lub uczniem ? Pobierz wersję studencką tutaj

Lekcje Kursu

Moduły

Dynamika konstrukcji

Dynamika, Analiza problemu własnego, masy dodane, częstotliwość drgań własnych. Dynamika konstrukcji, obciążenie w czasie konstrukcji i odpowiedź konstrukcji w zadanym przedziale czasowym. Tworzenie modelu konstrukcji mostu, edycja, kopiowanie, podział, tworzenie pojazdu i drogi – obciążenie ruchome, analiza wyników, składowa przypadku, animacja.

Lekcje

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

3926

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account