8 osób bierze udział w kursie.

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do zakupionych kursów.

W pakiecie opieka szkoleniowca Solidworks
Kurs certyfikowany BIMv 

Długość nagrań: 6h 38min

Liczba lekcji: 13

Wersja programu : Solidworks 2018 – interfejs w j. polskim

Poziom zaawansowania:   Podstawowy + Średnio-zaawansowany

Czas dostępu do kursu: Na zawsze

 

Zakres: Od pierwszych kroków w programie do modelowania części wieloobiektowych i prostych złożeń. Nauczysz się prawidłowych podstaw pracy w programie.  Poznasz funkcje niezbędne oraz przydatne. Zaprojektujesz wraz z autorem wiele modeli. Zobaczysz również takie funkcje jak obliczanie objętości w modelu czy jego wagi. Po zakończeniu kursu będziesz czuł, że potrafisz modelować w programie Solidworks.

 

Dla kogo: Dla wszystkich którzy chcą urzeczywistnić swoje pomysły. Osób które nie czują się pewnie w środowisku Solidworks. Po kursie będziesz w stanie zaprojektować, w środowisku wirtualnym, zdecydowaną większość obiektów otaczających Cię każdego dnia. Kurs szczególnie polecany inżynierom i designerom oraz innym osobom które potrzebują sprawnie i z łatwością projektować modele 3D.

 

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Program kursu został oparty na doświadczeniach autora jako nauczyciela programu. Kupując go kupujesz receptę na sukces w programie. Znajdziesz w nim odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, unikniesz błędów początkującego oraz nauczysz się wielu technik i trików które zdecydowanie przyspieszą pracę w programie. Po obejrzeniu kursu będziesz czuł się pewnie podczas modelowania. Doświadczenie autora nie jest przekazywanie jedynie w filmach – kupując kurs zyskujesz możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem kursu który chętnie pomoże Ci w razie potrzeby. Zakup tego kursu jest inwestycją we własną przyszłość!

 

Co nas wyróżnia: Kurs prowadzony przez osobę która ma doświadczenie w nauce, nie tylko zna program ale potrafi również w bardzo przejrzysty sposób pokazać jego funkcję. Potwierdzają to liczne pozytywne wypowiedzi na temat lekcji prowadzonych przez autora. Przez cały kurs i również po nim jesteś pod jego opieką. Możesz zadać mu pytanie związane z tematyką kursu i szybko po tym dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. W razie potrzeby – będąc kursantem – istnieje również możliwość umówienia się na prywatną lekcję. Biorąc udział w kursie nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem!

Kurs to solidna porcja wiedzy, która pozwoli ci na sprawne poruszanie się w programie. 

Co dokładnie przerobisz: W liście poniżej znajdziesz tylko niektóre omawiane w lekcjach rzeczy. Kurs jest prowadzony w taki sposób żeby przekazać jak najwięcej informacji zachowując przy tym przejrzystość pozwalającą na zapamiętanie materiału. Wszystko logicznie wynika jedno z drugiego. Wymienienie wszystkiego w liście nie jest możliwe dlatego w kursie znajdziesz jeszcze więcej niż zostało tu napisane!

Lekcja 1. Wstęp, dostosowanie interfejsu, poruszanie się w programie, płaszczyzny, dobre nawyki, podstawy szkicu, wymiarowanie, wyciągnięcie/wycięcie, fazowanie, zaokrąglenie.

Lekcja 1a. Zaawansowany szkic, wybieranie konturów, dodawanie relacji, łuki, splajny, przycinanie elementów, odsunięcie elementów, lustro w szkicu, konwertowanie elementów.

Lekcja 2. Wyciągnięcie “do następnej”, tworzenie nowych płaszczyzn, przebudowywanie, różnice w zaokrągleniach i fazowaniach, ćwiczenia i wariacje poznanych już funkcji.

Lekcja 3. Widok przekroju, widok osi, dodanie/wycięcie przez obrót, szyk liniowy, szyk kołowy, pomijanie wystąpień.

Lekcja 4. Części wieloobiektowe, nadawanie materiałów, kiedy część wieloobiektowa a kiedy złożenie, przecięcie, scalanie, edycja części uprzednio stworzonej, jakość obrazu.

Lekcja 5. Wyciągnięcie po profilach, wyciągnięcie po ścieżce, lustro, operacja połącz, skorupa, rozwiązywanie problemów i tworzenie części na różne sposoby.

Lekcja 5a. Zaawansowane wyciągnięcie po profilach z użyciem linii środkowej, tworzenie gwintu, operacja przecięcie – tworzenie objętości i obliczanie kubatury, nadawanie wyglądów, zmiana jednostek.

Lekcja 6. Pochylenie przy wyciągnięciu, tworzenie skomplikowanych płaszczyzn, skalowanie, operacja żebro, kreator otworu.

Lekcja 7. Dodawanie tekstu, operacja zawijaj, cienkie ścianki, cięcie otwartym szkicem, autotrace, obraz w szkicu, helisa/spirala, krzywa kompozytowa, szkic 3D.

Lekcja 8. Obiekt/część/podzespół/złożenie – różnice, kontekst części i kontekst złożenia, biblioteka Toolbox – dodawanie i edycja części z biblioteki.

Lekcja 9. Proces myślowy podczas tworzenia złożenia i poszczególnych jego części, wstawianie komponentów do złożenia, używanie wiązań, wprawianie złożenia w ruch.

Lekcja 10. Unieruchamianie komponentów, wygaszanie wiązań, odniesienia zewnętrzne – kiedy i po co, tworzenie części w kontekscie złożenia, szyk komponentów oparty na szyku.

Lekcja 11. Zakończenie, powtórka materiału ze wszystkich lekcji w pigułce. Film podsumowujący kurs oraz dobra powtórka wszystkich zagadnień po dłuższej przerwie od pracy w programie.

jakub-przykopski

Jakub Przykopski

Jakub Przykopski – Autor kursu posiadający kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu programu Solidworks. Trzymając za rękę prowadzi przez wszystkie funkcje programu i pokazuje jego możliwości. Pasjonata który mówiąc o programie mówi o tym, co lubi. Autor wielu filmów o tematyce Solidworks mający doświadczenie w przekazywaniu wiedzy za pośrednictwem internetu.

Certyfikat który otrzymasz po ukończeniu kursu

Czas dostępu do kursu: Na zawsze

Co należy zrobić aby otrzymać dostęp do kursu? Krok po kroku….

  1. Kliknij na przycisk znajdujący się na górze strony “odblokuj dostęp do kursu”
  2. Opłać kurs, jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się w trakcie zakupu. Lub też możesz to zrobić w trakcie procesu finalizacji zamówienia.
  3. Wybierz szybkie płatności aby otrzymać dostęp do kursów w ciągu kilku sekund.
  4. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, dostęp zostaje automatycznie przyznany. Wystarczy że zalogujesz się na swój profil i przejdziesz do zakładki: Moje Kursy. 

Lekcje Kursu

Moduły

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4004

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account