Kim jesteśmy?

BIMv.pl to firma działająca na rynku Polskim z innowacyjną ofertą edukacji online. W skład obecnie przygotowanej oferty wchodzą szkolenia z programów firmy Autodesk takich jak: Revit Architecture 2016 oraz Inventor 2016. Chcielibyśmy w skrócie wymienić zalety kursów zamieszczonych na stronie BIMv.pl:

 • Kursy tworzone są przez certyfikowanych szkoleniowców Posiadają oni certyfikat w stopniu Professional oraz są wpisani na listę Autodesk Certified Instructor.
 • Każdy uczestnik kursu ma bezpośredni kontakt z trenerem, któremu może zadawać pytania na które otrzymuje odpowiedź w ciągu 24h.
 • Każdy uczetnik otrzymuje dostęp do prywatnego forum i grupy
 • Kurs to tak na prawdę 180dni nauki, dostępu do nagrań wideo, kontaktu z trenerem prywatnej grupy oraz forum.
 • Kurs możesz odbyć bez wychodzenia z domu/w pracy. Nie musisz marnować czasu i pieniędzy na dojazdy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą same decydować o tempie i czasie nauki.
 • Certyfikacja. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat wystawiany przez Autodesk Training Center, którego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym. Certyfikat wystawiany jest na podstawie zaliczenia lekcji kursu, poprzez wypełnienie testu lub obejrzenie nagrania lekcji.
 • Cena. Nasz kurs jest jest dużo tańszy niż w przypadku innych kursów stacjonarnego. Ta sama wiedza za mniejsze pieniądze! Dodatkowo nie ponosisz kosztów dojazdu/zakwaterowania na kurs.

Jak to działa? Krok po kroku

 1. Użytkownik rejestruje się na stronie www.BIMv.pl. Otrzymuje on własny profil w którym skupione są wszystkie aktywności podejmowane na stronie, takie jak: ropoczęte kursy, dyskusja na forum oraz grupach, osiągnięcia, prywatne wiadomości i wiele innych.
  Test_Konto
 2. Użytkownik kupuje wybrany kurs (lub rozpoczyna dowolny bezpłatny kurs zamieszczony na stronie), do którego otrzymuje natychmiastowy dostęp dzięki szybkim płatnościom transferuj.pl ,  paypal lub Przelewy24
 3. Użytkownik zalicza poszczególne lekcje kursu wypełniając testy przypisane do każdego modułu. Lekcje znajdują się na stronie kursu, użytkownik ma do nich dostęp w dowolnym miejscu z podłączeniem do internetu.
 4. Gdy wszystkie lekcje kursu są ukończone, uczestnik otrzymuje certyfikat wystawiany przez Autodesk Training Center BeCreative CAD.

 

Email: poczta@bimv.pl

Telefon: +48 729-675-678

Przy zamówieniach grupowych, korzystne zniżki!

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć.

Wysyłanie

©2017 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account