Podnosimy konkurencyjność

Jesteśmy firmą myślącą perspektywicznie i rozumiejącą przyszłość budownictwa. Dzielimy się swoją wiedzą i stawiamy na innowacje, czyli BIM.

Szymon Janczura

Specjalista BIM/Szkoleniowiec

Właściciel i założyciel niniejszej strony BIMv.pl Inżynier Budownictwa po Politechnice Warszawskiej. Liczne projekty i mnogość zadań zmuszają nas do nieustannego podnoszenia efektywności pracy. Dosyć szybko zauważyłem że to właśnie technologia BIM może usprawnić wykonanie wielu czynności. Specjalizuje się w następujących programach:

  • Revit Architecture
  • Revit Structure
  • Navisworks

Implementacja BIM to kolejne zagadnienie, które jest przedmiotem moich zainteresowań. Współpraca w zespole i międzybranżowa, planowanie, integracja systemów pracy, standaryzacja – to wyzwania którym należy sprostać, aby osiągnąć sukces.

Inne moje strony: www.projektowaniebim.pl

Nr. Tel: +48729675678
e-mail: szymon.janczura@bimv.pl

Michał Nowakowski

Szkoleniowiec Inventor

Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Opolskiej. Od roku młodszy konstruktor w firmie zajmującej się produkcją wyrobów ciśnieniowych. Od roku prowadzi kanał na YouTube 3DTV o tematyce związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania. Posiada certyfikat Autodesk Inventor 2015 Professional oraz Solidworks CSWA. Zainteresowania: fotografia elektronika modelarstwo oraz druk 3d.

inne strony: http://kurs-inventor.blogspot.com/

e-mail: michal.nowakowski@bimv.pl

Autodesk_Inventor_2015_Certified_Professional_BadgeCSWAAutodesk Educator Expert

Profil_Katarzyna_Jaszczak

Katarzyna Jaszczak-Bukowska

Szkoleniowiec Robot Structural Anlaysis

mgr inż. Budownictwa, absolwentka Politechniki Łódzkiej, na kierunku Budownictwo Lądowe – Konstrukcje budowlano – inżynierskie,
Autoryzowany Trener Autodesk. Swoją przygodę z Robotem rozpoczęła w 2008r. Niebagatelnie od prawie 10 lat rozwija swoją pasję do pracy w programie ARSAP,  budując swoje doświadczenie poprzez pracę zawodą, udział w projektach badawczych oraz ciągłe kształcenie w dziedzinie projektowania BIM,  od 5 dzieli się swoją wiedzą z innymi w trakcie prowadzonych kursów i szkoleń. W wolnych chwilach tworzy i moderuje profil FB – „Autodesk Robot nie taki diabeł straszny, jak go malują”. Wyznaje zasadę – „Jeśli nie jutro, to dziś, jeśli nie dziś to kiedy? Zawsze jest dobry czas, żeby robić rzeczy wielkie, na małe przyjdzie jeszcze czas”

Łukasz Materla

Szkoleniowiec AutoCAD

Autoryzowany Trener Autodesk, absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Transportu, posiadacz AutoCAD Certified Professional. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i e-Learningowych z zakresu obsługi programu AutoCAD. Od zawsze związany z projektowaniem i konstruowaniem. Od kilku lat prowadzi kursy stacjonarne, a przekazywanie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi to jego prawdziwa pasja.

AutoCAD_2015_Certified_Professional_Badge

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć.

Wysyłanie

©2017 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account