Inne regulaminy:

Regulamin Sklepu

Regulamin kursów – online

 

Regulamin i polityka prywatności serwisu bimv.pl

I.Postanowienia ogólne

 1. Użytkownikiem BIMv jest każda osoba korzystająca z usług serwisu.
 2. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z portalu BIMv zgodnie z niniejszym regulaminem oraz obowiązującymi przepisami prawa.
 3. Rejestracja na portalu BIMv jest bezpłatna.
 4. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu:
 5. Użytkownik zobowiązany jest wprowadzać do systemu informacje zgodne z przeznaczeniem portalu.
 6. Prawidłowość danych wprowadzonych przez Użytkownika do portalu BIMv  spoczywa na nim samym.
 1. Ochrona i przetwarzanie  danych
 1. Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez portal BIMv  danych osobowych Użytkownika umieszczonych podczas rejestracji na potrzeby tego serwisu.
 2. Użytkownik wyraża zgodę na prezentacje własnego wizerunku na portalu BIMv
 1. Wszelkie podane przez Ciebie na serwisie bimv.pl dane osobowe i adresowe NIE będą w jakikolwiek sposób udostępniane ani odsprzedawane osobom trzecim.
 2. Poza powyższą zasadą, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, a każdego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje znajomość aktualnej polityki prywatności która znajduje się pod adresem bimv.pl/regulamin
 3. W czasie korzystania z bimv.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Korzystanie z dostępnych serwisów jest możliwe wyłącznie po podaniu wszystkich wymaganych informacji niezbędnych do działania serwisu. Użytkownik serwisu ma prawo do poprawiania swoich danych a także możliwość cofnięcia zgody na ich przetwarzanie poprzez email wysłany na adres poczta@bimv.pl z podaniem nazwy użytkownika.
 4. Subskrypcja newslettera bimv.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Subskrypcja oznacza, że zgadzasz się z Polityką prywatności.
 5. Zamawianie kursów wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Wszytskie pola są obowiązkowe. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem serwisu transferuj.pl lub PayPal, rownoczesnie system ten odpowiada za dane wpisane przez uzytkownika w formularzach. Formularze te są szyfrowane po stronie transferuj.pl z użyciem specjalnych technologii. Dane kupujących są zabezpieczane w naszej bazie danych, w celu ich skorygowania prosimy o kontakt pod adresem poczta@bimv.pl. Nie ma możliwości zwrotu kursu w wersji online.

III.Ograniczenie odpowiedzialności

 1. Administrator zastrzega sobie prawo przerw w pracy portalu BIMv niezbędnych do konserwacji lub aktualizacji serwisu.
 2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dostępu do serwisu wynikający z przyczyn od niego nie zależnych, ani za jakiekolwiek szkody, w tym także pośrednie wynikające z przerwy w funkcjonowaniu serwisu wywołane koniecznością konserwacji systemu lub czynnikami niezależnymi od Administratora.
 1. BIMv.pl jest serwisem skoncentrowanym na pomoc w nauce i przekazaniu jak największej ilości praktycznych informacji. W kursach które zamieszczamy na bimv.pl staramy się przekazać konkretną wiedzę oraz praktyczne przykłady, przydatne w pracy z programami, których funkcje omawiamy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy efektywnie wykorzystają materiały, jakie zgromadziliśmy. Dlatego wyłączamy spod naszej odpowiedzialności przypadki osób, które z jakichkolwiek przyczyn nie skorzystają w odpowiedniej mierze z naszych kursów.
 2. Dokonanie zakupu innych usług takich jak szkolenie indywidualne czy zakupów w sklepie BIMv oznacza, poza zgodą na postanowienia tego regulaminu także akceptację specyficznych warunków dotyczącej każdej z usług. Linki do odpowiednich regulaminów znajdują się na górze tego dokumentu. Zgłoszenie na Szkolenie Stacjonarne oznacza akceptację postanowień regulaminu Szkoleń.

IV.Wymagania techniczne

 1. Do prawidłowego działania systemu wymagana jest dowolna przeglądarka internetowa.
 2. Za prawidłową konfigurację przeglądarki odpowiedzialny jest Użytkownik we własnym zakresie.

VI.Postanowienia końcowe

 1. Zastrzega się prawo do zaprzestania prowadzenia portalu BIMv  w każdym czasie bez powiadomienia.
 2. Administrator może zmienić niniejszy Regulamin w każdym czasie. Zmiany obowiązują od chwili opublikowania na stronie internetowej portalu BIMv.pl

Data opublikowanie regulaminu: 07-04-2016

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć.

Wysyłanie

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account